Nowocześnie zaprojektowane maski do nurkowania TUSA

Nowocześnie zaprojektowane maski do nurkowania TUSA są ochoczo dobierane zarówno przez te osoby, które nurkują amatorsko, jak i są wykwalifikowanymi płetwonurkami. Są to produkty bazujące na autorskich technikach, dlatego są niezawodne oraz doskonale się prezentują. Projekt każdej maski jaką jest profesjonalna maska do nurkowania jest dokładnie przemyślany. W rezultacie można poczuć się komfortowo podczas nurkowania.

Pełnotwarzowe maski gwarantują duże pole widzenia i pozwolą bez przeszkód oddychać przez nos. Bez wątpienia nie będzie się czuło dyskomfortu oraz zaparowanych szybek. Cyrkulacja powietrza będzie wzorcowa. Suche fajki dołączone do każdej maski sprawią, że woda nie dostanie się do środka. Można wobec tego w pełni chwalić się nurkowaniem oraz komfortowo oddychać. Maski TUSA nie są również ciężkie, co jest ich kolejną zaletą. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów, hartowanego szkła a także miękkiego silikonu pozwoli na doskonale dopasowanie do twarzy.

Maski można kupić w wielu wersjach, aby każdy miał okazję dopasować coś pod własne preferencje i styl nurkowania. Są to: maski w kompletach, maski panoramiczne, maski dla osób z wadą wzroku, maski do niepełnego zanurzenia, maski dwuszybowe. Osoby z obsługi klienta pomogą wybrać najlepszą maskę, dopasowując ją dla kupującego pod względem cech oraz zastosowania. Wygoda, poszerzony kąt widzenia, optymalne wyprofilowanie a także lekkość – to jedynie niektóre z walorów zaprezentowanych masek. Modele masek TUSA projektowane są w zgodzie z najnowszymi trendami.

Cechują je nowoczesne rozwiązania: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór który zapobiega przedostawaniu się do maski wody. Hipoalergiczny silikon nie wywołuje podrażnienia skóry. Jest materiałem miękkim, wobec czego bezproblemowo dostosuje maskę do twarzy. Widok z niej jest imponujący. Jest to 168 stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować, a boczne szyby zaprojektowane są w ten sposób, żeby zredukować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają świetną widoczność a także to, że wszystko widać w naturalnych kolorach.

You may also like...