Walory latania paralotnią z firmą Paralotnie Rewal – Trzęsacz

Możliwość przeżywania cudownej odbywającej się w powietrzu przygody w Rewalu, czyli przelot paralotnią jest czymś, co z pewnością będzie zapamiętane przez osoby, które się na to zdecydują. Każdy, kto ma takie zamierzenie bezsprzecznie kiedy tylko się na to decyduje, będzie mieć gwarancję, że podejmie odpowiednią decyzję. Team pełen pasji z wieloletnim doświadczeniem, który organizuje paralotnie Rewal zabiega o to, by wszyscy, którzy skorzystają z przelotu na paralotni pozostawali w 100% zadowoleni. Szczególnie kiedy ktoś z tej możliwości korzysta pierwszy raz, może zapamiętać to na wyjątkowo długo. Przelot paralotnią zorganizowany jest na specjalnie wykonanym startowisku, na uskoku pomiędzy Rewalem a Trzęsaczem.

Kwestie szczegółowe dotyczące przygotowania się a także do tego, w jaki sposób przebiega lot publikowane są na stronie internetowej. Można także wyszukać dane do kontaktu, co pozwoli bezzwłocznie umawiać się na przelot. Każdy, kto w sezonie letnim będzie przebywać w Rewalu i w Trzęsaczu i będzie chciał robić coś alternatywnego do standardowego odpoczynku na plaży, bez dwóch zdań może poczuć się korzystniej, o ile zdecyduje się na lot paralotnią.

Wystarczy skierować się na wskazane miejsce i gdy jest się już na urwisku, odnaleźć biało – niebieskie flagi z logo albo białe leżaki. To cechy rozpoznawcze marki, która przygotowuje przeloty. Później nie pozostaje nic innego jak jedynie zapisać się na przelot i poczekać na miejsce w kolejce. Oczywiście, za każdym razem na lot można wpisać się wcześniej. Istotne jednak jest to, żeby mieć na uwadze, że loty odbywają się tylko wówczas, kiedy są sprzyjające czynniki atmosferyczne.

Osoby, które opracowują przeloty to wykwalifikowani instruktorzy, którzy zapewniają poziom bezpieczeństwa lotu. Osoby zainteresowane bezzwłocznie dowiadują się tego, co je ciekawi, równocześnie z tym ile kosztuje lot. Kwota obejmie ubezpieczenie oraz nagranie wideo z użyciem kamery GOPRO Full HD. Przeloty są opracowane nad wyraz profesjonalnie oraz z uwagi na to także są zalecane.

You may also like...