Zajazd u Hermanów: obiekt idealny na uroczy pobyt na Szlaku Orlich Gniazd

Wygodne pokoje jakie oferuje Zajazd u Hermanów zlokalizowany w pobliżu zamku Olsztyn zachęcają osoby poznające Szlak Orlich Gniazd do zatrzymania się właśnie w tym obiekcie. Jura Krakowsko – Częstochowska już od dawna wybierana jest jako destynacja przez sporo rodaków.

Olsztyn w pobliżu Częstochowy jest miejscem najlepszym na piesze lub rowerowe wycieczki. Zajazd u Hermanów oferuje pokoje dla dziewiętnastu osób. Są to pokoje na poddaszu, stylowo zarządzane. Wśród 7 pokoi gościnnych każdy jest wystylizowany w innej kolorystyce. Dla przyjezdnych udostępnione są: pokój brązowy, pokój granatowy, pokój pomarańczowy, pokój zielony, pokój gołębi, pokój kameleon i pokój malinowy.

Pokoje są jedno, dwu, trzy albo czteroosobowe. Można więc zatrzymać się w nich samemu, z osobą bliską albo z całą rodziną. Dużym walorem zajazdu jest to, że na miejscu znajdują się plac zabaw, strefa zielona i restauracja. W każdym z pokoi znajduje się łazienka. Przyjezdni mogą również korzystać z bezpłatnego Internetu.

Piękna lokalizacja sprawia, że osoby, które chcą zwiedzać pobliskie, średniowieczne zamki będą to mogły robić bez kłopotu. To również doskonały powód do planowania do tego miejsca podróży biznesowej, gdyż po roboczym dniu pracowniczym można odpocząć na łonie natury. Jeżeli turysta nie chce się zakwaterować w Częstochowie, to Zajazd u Hermanów będzie najlepszym rozwiązaniem. Szczegóły każdego przyjazdu ustalane są indywidualnie. Obecność przy zamku Olsztyn to idealna opcja dla miłośników Szlaku Orlich Gniazd.

Można wybrać się nie tylko na zamek w Olsztynie, lecz też na inne zamki na Jurze. To miejsce, gdzie poza wczasami prywatnymi można zdecydować się na wyjazd z pracy, przyszykowanie urodzin lub zorganizowanie wesela, komunii, czy chrzcin. To również doskonałe miejsce pod względem warunków do przygotowania konferencji lub spotkania służbowego. Wystarczy sprawdzić zdjęcia zajazdu i przeczytać na stronie najważniejsze informacje, aby być zmotywowanym. W Olsztynie można spędzić świetnie czas, ciesząc się czarem zaprezentowanego obiektu.

You may also like...